logo F1zpravy.czF1online.sk

Emocionální vítězství Lewise Hamiltona

9. července 2024, 19:16

Emocionální vítězství Lewise Hamiltona po více než 900 dnech.

Další rychlé zprávy

dnes 18:30

Španělský reportér Antonio Lobato: „Dva různé týmy mi řekly, že Red Bull byl pár závodů dozadu ze strany FIA požádán o to, aby upravil svůj monopost. To vedlo ke ztrátě výkonu.“

Využívali červení býci šedou zónu v pravidlech? Věříme, že se brzy dozvíme více.

dnes 18:29

Andrew Shovlin mluvil o tom, zda výpadky způsobené chybnou aktualizací od společnosti CrowdStrike měly nějaký vliv na Mercedes. „Vyrobilo nám to práci, abychom některé počítače aktualizovali, ale dopad na první trénink byl minimální, pokud vůbec nějaký.“

dnes 18:28

Red Bull se nezbavil chladicích otvorů na okrajích kokpitu, jen je přesunul do středu pod hlavní nasávací otvor.

dnes 18:28

Technický ředitel Aston Martinu Dan Fallows: „V našich strukturách stále máme jisté mezery, které by mohli zaplnit lidé s velkým množstvím zkušeností.“

Aston Martin nadále usiluje o příchod Adriana Neweyho do Silverstonu.

dnes 15:01

Aston Martin je jednoznačným vývojovým „králem“. Ale jen z hlediska kvantity. Britský tým přivezl suverénně nejvíce nových komponent ze všech, ale mnohé byly jen výstřely do prázdna.

dnes 15:01

Dnešní „modrá obrazovka smrti“ na boxové zídce Mercedesu.

dnes 15:01

Týmy v horké Budapešti nasazují dodatečné chlazení kokpitů. Proč je tato „vypuklina“ v případě Mercedesu tak velká? Vězte, že jejím účelem není jen chlazení, ale ukrývá i nový prvek zavěšení, který stříbrné šípy představily pár víkendů dozadu.

dnes 15:01

Několik týmů si do Maďarska přineslo nové komponenty. Například Ferrari má vylepšenou podlahu.

Red Bull zase prozradil, že s vylepšeným balíčkem, který představil na Hungaroringu, bude jezdit jen na pomalých okruzích. Uvidíme ho ještě v Zandvoortu a Singapuru. Se starým balíčkem (ze Silverstonu) bude jezdit například ve Spa, Monze či Baku.

Můžeme si například všimnout, že Red Bull odstranil „bazuky“ za svatozáří, se kterými prý Adrian Newey nebyl moc spokojen.

dnes 15:01

Max Verstappen hájí Sergia Péreze, jehož budoucnost, zdá se, visí na vlásku. „Pokud bude auto lepší a předvídatelnější, tak je to i pro jezdce o něco jednodušší. Nemusíte pokaždé zajíždět až za limit. Není fér říct, že je to jen jeho vina.“

včera 21:01

Krásná archivní fotografie Hungaroringu z roku 1986. Často se říká, že okruh se za ta léta příliš nezměnil. Na této fotce však vidíte, že kdysi byla cílová rovinka kratší, první zatáčka měla jiný tvar a třetí zatáčka byla ve skutečnosti kombinací několika zatáček.

včera 20:57

Pohled na nový kryt motoru Red Bullu. V paddocku se už šušká, že tým bude používat různé balíky na různých typech okruhů. Doposud týmy variovaly většinou jen zadní křídla, ale Red Bull chce střídat i tento díl.

včera 20:54

Další pohled na zcela nový deflektor Aston Martinu. Tento prvek zatím nepoutá takovou pozornost jako zadní křídlo před dvěma lety, které nakonec FIA zakázala.

včera 20:52

Hlavní boxová budova na Hungaroringu se loučí. Jeden ze symbolů okruhu bude po letošním víkendu zbourán, aby uvolnil místo moderní a zcela nové budově. Je to další krok při rozsáhlé rekonstrukci.

včera 16:28

Nevíme, co se to děje ve Ferrari, ale novinář Adam Cooper avizuje, že tým rozbalil podlahy, potom je zase zabalil a poslal zpět do Maranella. Nechápeme, co se to děje a jak se to mohlo vůbec stát.

včera 16:26

Aston Martin přišel s další zajímavou novinkou. Vedle kokpitu nainstaloval deflektor, který jsme v rámci tohoto cyklu pravidel ještě neviděli. Vlastně jsme nevěděli, že pravidla něco takového vůbec dovolují.

včera 16:19

Lando Norris si dnes našel na parkovišti takovýto vzkaz. Prý to neudělal Carlos Sainz, ale jeden z jeho manažerů, který Britovi připomněl španělské vítězství ve finále fotbalového EURO 2024.

Další zprávy